Expondo Logo
Markedsutstyr
Utstyr til gatekjøkken
Kjøkkenmøbler
Kjøkkenredskaper
Varmholding av mat
Kjøl og frys
Barutstyr
Slakteutstyr og jaktutstyr
Oppvaskutstyr

Artikkelnummer: EX10011616

|

Modell: RCDA-1000/59S

Tørkeovn - 1,000 W - 10 hyller

Salg
2 470,00 kr2 740,00 kr
Tidsbegrenset tilbud1 976,00 kr eks. mva (25%)

Volumrabatt

Ant.
Rabatt
pr. stk. (inkl. mva)
3+
3%
2 395,90 kr
5+
5%
2 346,50 kr
10+
7%
2 297,10 kr
På lager
FRI FRAKTca. fredag 29. mai
Garantert laveste pris
Royal Catering logo
Viktige funksjoner
  • Kraftig - ideell for tørking takket være 1,000 W varmeelement
  • Lavt vedlikehold - taket være rustfritt stål i hus og hyller
  • Justerbar - temperaturområde på 40 - 90 °C
  • Presis - utstyrt med justerbar timer som stilles inn på 0 til 15 timer
  • Praktisk - 10 uttagbare hyller
Leveringsdetaljer
Reservedeler
Premiegaranti
Bruksanvisning

Richardfor 3 døgn siden

Utmerket valuta for pengene, utmerket enhet

Det er en enhet av så høy kvalitet og et godt designet produkt til en så lav pris. Rett og slett fantastisk, tusen takk!

Tekniske detaljer

Tørkeovn - 1,000 W - 10 hyllerDehydrator - 3.150 W - Royal Catering - 32 brett - 2 kamreTørkeovn - 800 W - 12 hyllerTørkeovn - 1,500 W - 16 hyllerTørkeovn - 500 W - 6 hyllerDehydrator - 5850 W - 24 hyller - Royal Catering
(33)
2 470,00 kr
Tørkeovn - 1,000 W - 10 hyller
Salg
Vises nå
(0)
13 320,00 kr
Dehydrator - 3.150 W - Royal Catering - 32 brett - 2 kamre
Salg
(63)
2 460,00 kr
Tørkeovn - 800 W - 12 hyller
Salg
(48)
3 870,00 kr
Tørkeovn - 1,500 W - 16 hyller
Salg
(23)
1 600,00 kr
Tørkeovn - 500 W - 6 hyller
Salg
(0)
23 810,00 kr
Dehydrator - 5850 W - 24 hyller - Royal Catering
Salg
Mål (LxBxH)
57 x 42 x 40 cm
60 x 42 x 142 cm
42.5 x 33 x 45.5 cm
57 x 42 x 64 cm
41 x 30 x 31 cm
90 x 70 x 138 cm
Antall rister
10
32
12
16
6
24
Avstand mellom hyller [mm]
-
-
-
-
34
-
Farge
Sølv
Sølv
Sølv
Sølv
Sølv
Sølv
Fraktvekt
17 kg
51.5 kg
12 kg
24.5 kg
8.7 kg
142.5 kg
Sammenlign flere atributter

Leveringsomfang

  • Tørkeovn RCDA-1000/59S
  • 10 hyller
  • 4 gummiputer av silikon
  • Kabel
  • Skrujern
  • Instruksjonsmanual

Produktbeskrivelse

Kraftig tørkeovn fra Royal Catering sitt produktutvalg

Den kraftige dehydratoren RCDA-1000/59S fra Royal Catering sørger for sunne fristelser for din restaurant, bar eller hjemmet. Fjerning av vann under tørkeprosessen sikrer at frukt, grønnsaker, urter, fisk og kjøtt kan holde lengre.

Tørket kjøtt eller grønnsaker?

Med en effekt på 1,000 W sikrer dehydratorens varmeelement at den ønskede temperaturen for tørkeprosessen oppnås så raskt som mulig og holder en konstant varme takket være kontrollsystemet for temperatur. Temperaturen kan stilles på mellom 40 °C og 90 °C.
Temperatur og timer kan justeres intuitivt og enkelt via dreieknappene på oversiden av enheten. Kontrollene kan brukes til å overvåke og kontrollere tørkeprosessen over en periode fra 0 til 15 timer. På framsiden er det en etikett med tid og temperatur for optimale resultater.
Den store dehydratoren er utstyrt med 10 hyller av rustfritt stål, som gjør at du kan tørke en stor mengde med mat på en gang. De integrerte viftene sørger for at varmen er jevnt fordelt. Dette gjør enheten passende for forfriskende mat.
Kammeret, huset og hyllene er laget av rustfritt stål og er derfor enkle å rengjøre. De sklisikre gummibenene sørger for at denne frukttørkeren står stabilt.

Om varemerket

Royal Catering logo
Besøk markedssiden for Royal CateringVis alle produkter fra Royal Catering

Vurderinger og anmeldelser

4.8

Basert på 33 anmeldelser

Sorter etter :

for 3 døgn sidenLagt ut på Expondo Germany

Utmerket valuta for pengene, utmerket enhet

Det er en enhet av så høy kvalitet og et godt designet produkt til en så lav pris. Rett og slett fantastisk, tusen takk!

Vis original anmeldelse

forrige månedLagt ut på Expondo Hungary

Veldig bra, utmerket. Mekanisk enkel og lett å bruke, ren. Super. Fem stjerner.

Vis original anmeldelse

for 2 måneder sidenLagt ut på Expondo Hungary

Ingen kommentar.

Vis original anmeldelse

for 2 måneder sidenLagt ut på Expondo Hungary

Enkel, slitesterk struktur, lett å rengjøre, kontrollen er en gammel mekanisk løsning, men perfekt, bedre enn den nye elektronikken, jeg håper de ikke endrer designet, den er god som den er.

Vis original anmeldelse

for 5 måneder sidenLagt ut på Expondo Denmark

Veldig god tørketrommel, verdt pengene.

Vis original anmeldelse

for 7 måneder sidenLagt ut på Expondo Norway

Rask levering. Solid og varig produkt!

i fjorLagt ut på Expondo Poland

Et sprang i kvalitet over "amatørmessig"

Først negativer, men ikke av produktet, men av nettstedet. Dessverre varierer teknisk informasjon avhengig av produktet. Noen har brettstørrelsen oppført, andre må du gjette. Ovenfor skal det være en liste over tørketromler og en lenke til "Sammenlign flere attributter" - blant dem er "Grid størrelse" - det er nesten ingen oppføring der. Det er morsomt fordi for eksempel for: https://www.expondo.pl/royal-catering-suszarka-do-zywnosci-800-w-12-rusztow-10011617 gir beskrivelsen allerede rutenettstørrelsen... Men for ting. Tørketrommelen er solid laget. Ingenting flyr, ingenting "skjærer". Spennene holder fint. En millimeter tykk metallplate er stiv nok til at det ikke er frykt for å stikke hull i det med en finger. kortene er solide, men laget på en måte som sannsynligvis reduserer sjansen for å feste seg (selv om det kan virke slik). Etter de første testene på frukt gjør den et veldig godt inntrykk når det gjelder støy og tid. Tid: Med den forrige tørketrommelen tok tørking av frukt (selv om den var forskjellige) +/- 5 dager. Her, etter å ha kuttet en mango og en ananas (1x2x2cm) etter kun de første 12 timene har vi 70%+ reduksjon, etter ytterligere 8 timer er prosessen i grunnen ferdig. Støy: Her en VELDIG hyggelig overraskelse, fordi maskinen jobber veldig stille , faktisk 4 ganger roligere enn den forrige. Du kan definitivt sove i et rom med tørketrommel på, hvis du ikke har søvnen til en forskrekket hjort. Manuelle innstillinger: Dette er noe de ikke nevner i beskrivelsen (jeg vet ikke om andre tørketromler fra dette selskapet). Mens temperaturinnstillingen kan være unøyaktig innenfor +/- 2C (på grunn av mangel på skala), gjør "Timeren" jobben her. Tørketrommelen har to moduser "På" og "Timer" Når det gjelder tidsinnstilling, har den veldig fine egenskaper. Den er nemlig "analog" og teller kun når maskinen er i gang. Dette betyr at du kan stille inn driftstiden, slå av tørketrommelen, slå den på etter en time og den vil telle ned gjenværende tid.

Vis original anmeldelse

i fjorLagt ut på Expondo Slovakia

Frukttørker 1000W

Så langt, en utmerket enhet og møtte mine forventninger. den har ikke berøringsskjerm, noe som gjør meg glad. Manuell kontroll flott.

Vis original anmeldelse

i fjorLagt ut på Expondo Bulgaria

Super maskin! jeg anbefaler

Dehydratoren kom om en uke til Bulgaria, godt pakket. Det hele er i rustfritt stål og ser kvalitet ut, anstendig stillegående og stort. Behagelig å jobbe, lett å rengjøre. Det er 9 brett, som er nok til å tørke en stor mengde materiale når sesongen er i full gang. Jeg anbefaler med begge hender!

Vis original anmeldelse

i fjorLagt ut på Expondo Bulgaria

Jeg anbefaler!

Ingen kommentar.

Vis original anmeldelse

Ofte stilte spørsmål

Hvilket material er hyllene laget av?

Hyllene er laget av rustfritt stål.

Hva er målene på tørkehyllene? Hva er avstanden mellom hyllene?

Hver hylle har mål på 40 cm x 40 cm. Avstanden mellom hyllene er på 31 millimeter.

Hva brukes silikonmattene til?

Silikonmattene forhindrer at produkter som tørkes setter seg fast, de passer perfekt til sopp eller bananer.

ANBEFALT AV EKSPERER
18 års erfaring
innen profesjonelt utstyr
3 MILLIONER...
glade og tilfredse kunder