Expondo Logo
Bilutstyr
Verkstedinnredning
Sveiseapparater
El-verktøy
Taljer og vinsjer
Oppussing og byggverktøy
Trykkluftverktøy
Lodding
Håndverktøy
Produksjon
Industrielle vakuumpakkemaskiner
Frekvensomformer
Trearbeid, treverktøy
Metallverktøy
Beskyttelsesutstyr
Motorer

Artikkelnummer: EX10060139

|

Modell: S-CHARGER-50A

Bilbatterilader - Starthjelper - 12/24 V - 20/30 A

1 090,00 kr
872,00 kr eks. mva (25%)

Volumrabatt

Ant.
Rabatt
pr. stk. (inkl. mva)
3+
3%
1 057,30 kr
5+
6%
1 024,60 kr
10+
8%
1 002,80 kr
På lager
FRI FRAKTca. fredag 15. mai
Garantert laveste pris
MSW logo
Viktige funksjoner
  • Effektiv hjelpestart for flate batterier
  • Ladeeffekt kan justeres etter behov (MIN/MAX)
  • Kjapp og pålitelig lading med opptil 20 A
  • Lett å bytte mellom 12 og 24 V
  • Integrert strøm- og ladekabel
  • God oversikt med et diagonalt display
Leveringsdetaljer
Reservedeler
Premiegaranti
Bruksanvisning

Geirfor 2 måneder siden

12/24v 20/30a

Fungerer bra, mye lader for pengene dette her, anbefaler på det sterkeste

Legg til tilbehør

Tekniske detaljer

Bilbatterilader - Starthjelper - 12/24 V - 20/30 AB-varer Bilbatterilader - Starthjelper - 12/24 V - 100 A - Kompakt
(30)
1 090,00 kr
Bilbatterilader - Starthjelper - 12/24 V - 20/30 A
Vises nå
(1)
2 696,00 kr
B-varer Bilbatterilader - Starthjelper - 12/24 V - 100 A - Kompakt
Salg
Sekunder
Mål (LxBxH)
22.2 x 28 x 21 cm
33 x 37.9 x 62.5 cm
Anbefalt batterikapasitet [Ah]
20 - 300
100-800
Antall batterier
1
1
Display, type
Analogt urskive
LED
Farge
Grå
Grå
Sammenlign flere atributter

Leveringsomfang

  • Bilbatterilader S-CHARGER- 50A
  • Bruksanvisning

Produktbeskrivelse

Bilbatterilader - Starthjelper - 12/24 V - 20/30 A

Med bilbatteriladeren S-CHARGER-50A fra MSW får du en utrolig kraftig ladekapasitet samt en pålitelig starthjelper. Denne laderen kan brukes på verksted, i den kommersielle sektoren, i jordbruk, samt av private brukere. Om man regelmessig lader bilbatteriet sitt, sørger man for å øke levetiden betraktelig.

Pålitelig bilbatterilader — et profesjonelt verktøy fra MSW

Bilbatteriladeren har en pålitelig starthjelp med en maksimal strømstyrke på 130 A, slik at du kan starte opp både bensin- og dieselmotorer. Du kan starte alt fra biler til lastebiler og traktorer, selv med et tomt batteri som ikke har blitt ladet tidligere. Deretter vil dynamoen i bilen sørge for å lade blysyrebatteriet av seg selv.
Ladeprosessen for blybatterier kontrolleres med en kapasitet på 20 til 300 Ah ved hjelp av to praktiske brytere: 12 eller 24 V, samt MIN og MAX. MIN for normalt utladede batterier, MAX for når batteriet virkelig er flatt. Dermed er du beredt på enhver situasjon, om det så bare gjelder et batteri som er litt svakt på grunn av mange små kjøreturer, eller om det gjelder et batteri som er helt flatt på grunn av strømkrevende setevarmere eller CD-spillere.
Under normal drift får 12-V og 24-V-batteriene enkelt og pålitelig all energi som trengs med en ladespenning på opptil 30 A. Med tanke på effekten er denne batteriladeren svært beskjeden i energiforbruket, med et maksimum på 1,7 kW. Særlig praktisk er det også at bilbatteriet ikke må fjernes fra bilen før du lader det – så lenge du har strømtilkobling og omgivelser der du er skjermet fra vær og vind, for eksempel i en garasje.
Både strømkabel og ladekabel er innebygget i laderen, slik at du kan være sikker på at de ikke blir borte selv på hektiske dager på verkstedet. Temperaturen holder seg ved trygge temperaturer selv under kontinuerlig drift. Du trenger heller ikke bekymre deg for kortslutninger eller flygende gnister, da det også er en innebygget sikring i laderen.
Det analoge displayet, som er klart synlig under lading, holder deg oppdatert på ladestrømmen fram til batteriet er ladet opp. Med et håndtak, kompakte dimensjoner og en vekt på kun 8,5 kg er også batteriladeren mobil og opptar ikke mye plass.

Om varemerket

MSW logo
Besøk markedssiden for MSWVis alle produkter fra MSW

Vurderinger og anmeldelser

4.4

Basert på 30 anmeldelser

Sorter etter :

for 2 måneder sidenLagt ut på Expondo Norway

12/24v 20/30a

Fungerer bra, mye lader for pengene dette her, anbefaler på det sterkeste

for 2 måneder sidenLagt ut på Expondo Norway

12/24v 20/30a

Fungerer bra, mye lader for pengene dette her, anbefaler på det sterkeste

for 4 måneder sidenLagt ut på Expondo Belgium

lader

Svært pålitelig lader, perfekt.

Vis original anmeldelse

for 5 måneder sidenLagt ut på Expondo Switzerland

Ingen kommentar.

Vis original anmeldelse

for 11 måneder sidenLagt ut på Expondo Sweden

Veldig god lader.

God pris.

Vis original anmeldelse

i fjorLagt ut på Expondo Germany

Tilsvarer beskrivelsen.

Vis original anmeldelse

i fjorLagt ut på Expondo Czech Republic

stor produkttilfredshet

Vis original anmeldelse

i fjorLagt ut på Expondo Spain

Alt bra.

Å ha det statisk, robust og godt, å håndtere det litt tungt. Men koster det samme som en lomme som ikke engang belaster en tredjedel av den. Det kom veldig godt pakket.

Vis original anmeldelse

i fjorLagt ut på Expondo Sweden

Mektig

Godt produkt som utstråler kvalitet.

Vis original anmeldelse

i fjorLagt ut på Expondo Sweden

Super lader

Veldig bra produkt for de som trenger strøm til lading. Bra for å gjenopplive gamle batterier. Anbefalt

Vis original anmeldelse

Ofte stilte spørsmål

Kan laderen brukes selv om batteriet er i bilen, eller må man ta batteriet ut av bilen før man lader det?

Batteriet kan lades mens det er i bilen, men du burde ha bilen i en garasje, slik at miljømessige faktorer ikke påvirker ladingen.

Er enheten lett å transportere?

Laderen har et komfortabelt håndtak, et kompakt design og den veier ikke mye, noe som gjør at det er veldig greit å ta den med seg.

ANBEFALT AV EKSPERER
18 års erfaring
innen profesjonelt utstyr
3 MILLIONER...
glade og tilfredse kunder