Expondo Logo
Markedsutstyr
Utstyr til gatekjøkken
Kjøkkenmøbler
Kjøkkenredskaper
Varmholding av mat
Kjøl og frys
Barutstyr
Slakteutstyr og jaktutstyr
Oppvaskutstyr

Artikkelnummer: EX10012255

|

Modell: RC-CU15

Termokanne med kran – 15 L – Royal Catering

Salg
1 780,00 kr 1 870,00 kr
Tidsbegrenset tilbud 1 424,00 kr eks. mva (25%)

Volumrabatt

Ant.
Rabatt
pr. stk. (inkl. mva)
3+
3%
1 726,60 kr
5+
6%
1 673,20 kr
10+
8%
1 637,60 kr
Royal Catering logo
Viktige funksjoner
  • Multifunksjonell – for å brygge og holde varm kaffe, te og urtete
  • Trygg – varmebeskyttede håndtak
  • Stor – 15 L volum (ca. 100 kopper)
  • Hygienisk – med tappekran og dryppbrett
  • Enkel – intuitiv å bruke og rask å rengjøre
Leveringsdetaljer
Reservedeler
Premiegaranti
Bruksanvisning

Eila for 3 måneder siden

God

Veldig bra, lett å håndtere 👍

Tekniske detaljer

Termokanne med kran – 15 L – Royal Catering Kaffeperkulator - 14 L - Royal Catering Kaffeperkulator - 14 L - Royal Catering B-varer Kaffeperkulator - 6 L - Royal Catering Kaffeperkulator - 6 L - Royal Catering
(11)
1 780,00 kr
Termokanne med kran – 15 L – Royal Catering
Salg
Vises nå
(4)
1 570,00 kr
Kaffeperkulator - 14 L - Royal Catering
Salg
(7)
1 620,00 kr
Kaffeperkulator - 14 L - Royal Catering
Salg
(0)
864,00 kr
B-varer Kaffeperkulator - 6 L - Royal Catering
Salg
Sekunder
(18)
1 080,00 kr
Kaffeperkulator - 6 L - Royal Catering
Mål (LxBxH)
38 x 37.5 x 61.5 cm
38 x 37 x 51.5 cm
37.5 x 34.5 x 52 cm
31 x 28 x 45 cm
31 x 28 x 45 cm
Farge
Sølv
Oransje
Sort
Sort
Sort
Fraktvekt
6.1 kg
5.8 kg
5.6 kg
4 kg
4 kg
Inkludert filter
Nei
Ja
Ja
Ja
Ja
Kaffebønnebeholderkapasitet
1,000 g
1300 g
1300 g
580 g
580 g
Sammenlign flere atributter

Leveringsomfang

  • Termokanne med kran RC-CU15
  • Bruksanvisning

Produktbeskrivelse

60 kopper i én bryggeprosess: Kaffeurnen fra Royal Catering

Trenger du en kaffedispenser som kan holde tritt med kundenes kaffeforbruk? Da er kaffeurnen RC-CU15 fra Royal Catering det perfekte produktet for deg. Kaffedispenseren er perfekt ikke bare for å lage store mengder kaffe, men også for å brygge og holde varm deilig te eller sunn urtete. Spar tid når du lager store mengder kaffe med den elektriske kaffeurnen 15 L og gi kundene eller ansatte en perfekt følgesvenn hele dagen.

Kaffedispenser med avkjølte berøringshåndtak

Kaffemaskinens kabinett er laget av rustfritt stål og kranen er laget av kobber. Takket være de kjølige håndtakene kan apparatet flyttes komfortabelt selv etter brygging. I tillegg har lokket i rustfritt stål en låsemekanisme slik at det ikke kan søles varm væske. Med en total effekt på 1,550 W kan varme drikker varmes opp raskt og holdes på en optimal temperatur. Huset bidrar også til å holde kaffe eller te varm i lang tid.
Den integrerte nivåindikatoren viser hvor mange kopper kaffe som lages. Med en kapasitet på 15 L kan du servere omtrent 100 kopper kopper per bryggeoperasjon, avhengig av størrelsen på kopper. Bryggeprosessen er fullført så snart signallampen lyser grønt.
Med tappekranen kan de oppvarmede drikkene helles direkte i en kopp eller krus og serveres. Et dryppbrett er festet til bunnen av kaffeurnen for god hygiene og enkel rengjøring.

Om varemerket

Royal Catering logo
Besøk markedssiden for Royal Catering Vis alle produkter fra Royal Catering

Vurderinger og anmeldelser

4.9

Basert på 11 anmeldelser

Sorter etter :

for 3 måneder siden Lagt ut på Expondo Sweden

God

Veldig bra, lett å håndtere 👍

Vis original anmeldelse

i fjor Lagt ut på Expondo Romania

Kaffe urne 15 liter

Jeg likte å jobbe med dem. Jeg bestilte 2 stk 15-liters urner med kaffe, hvorav den ene hadde en defekt i kranen. På kort tid erstattet de det defekte produktet, de tilbød meg til og med rabatt. Produktene er av kvalitet. Kaffe laget på maks 1 time til ca 100 porsjoner. Selv om den er stor, er urnen lett og enkel å rengjøre.👍

Vis original anmeldelse

i fjor Lagt ut på Expondo Denmark

Hurtig levering, og godt produkt

Jeg hadde gleden av å bestille og noen dager senere motta kaffemaskinen, helt som lovet. Og den brygger en gin-runde kaffe. Ut fra regelverket står det 1 kg kaffe, men den fungerer utmerket på 800 gr, og brygger kaffen på 1 time. Men så er det også kaffe til 100 personer. Rengjøringen er veldig enkel, og generelt et enkelt produkt å håndtere, uten filter og mange mekaniske plastbiter.

Vis original anmeldelse

i fjor Lagt ut på Expondo Czech Republic

Kaffetrakter for et større arrangement

Jeg lette etter en måte å tilfredsstille flere kaffeinteresserte på kort tid. Denne kaffetrakteren gjorde akkurat det jeg trengte. Kvalitetsutførelse, enkel betjening og vedlikehold. I begynnelsen av arrangementet må du ta hensyn til lengre kaffetilberedningstid (10l ca. 50 minutter) og du må sannsynligvis også teste hvilken type kaffe du skal bruke. Våre gjester vil gjerne ha sterkere kaffe, så neste gang velger vi en annen type kaffe eller tilsetter mer enn anbefalt mengde.

Vis original anmeldelse

i fjor Lagt ut på Expondo Sweden

Perfekt kaffetrakter

Prøvekjørte først med kun 20 kopper. Kaffen smakte veldig godt hele dagen og holdt godt på varmen. Da kjørte jeg 100 kopper kaffe var perfekt og fikk bare positive rosende ord for den gode kaffen.

Vis original anmeldelse

i fjor Lagt ut på Expondo Sweden

Perfekt kaffetrakter

Denne kaffetrakteren er så hendig og nyttig, brygger fantastisk, lett å rengjøre, fylle på og starte! Krever ikke mye tid og brygger flere kopper på en gang. Anbefaler virkelig!

Vis original anmeldelse

i fjor Lagt ut på Expondo Sweden

Kaffeperkulator.

Fantastisk maskin. Lett å rengjøre brygger flott. Bare tommel opp på denne maskinen.

Vis original anmeldelse

i fjor Lagt ut på Expondo Sweden

Flink

Perkulator-BH

Vis original anmeldelse

for 2 år siden Lagt ut på Expondo Sweden

Veldig bra, har ikke prøvd det enda

Vis original anmeldelse

for 2 år siden Lagt ut på Expondo France

Veldig bra materiale som sparer mye tid.

Vis original anmeldelse
DET FØRSTE VALGET FOR PROFESJONELLE
Pålitelig ekspertise
SIDEN 2007
Betjener millioner av kunder
I HELE EUROPA