Expondo Logo
Markedsutstyr
Utstyr til gatekjøkken
Kjøkkenmøbler
Kjøkkenredskaper
Varmholding av mat
Kjøl og frys
Barutstyr
Slakteutstyr og jaktutstyr
Oppvaskutstyr

Artikkelnummer: EX10011227

|

Modell: RCMR-1500P19

Oppbevaringshylle – metall – 35 x 55 x 150 cm – grå

Salg
760,00 kr839,00 kr
Tidsbegrenset tilbud608,00 kr eks. mva (25%)

Volumrabatt

Ant.
Rabatt
pr. stk. (inkl. mva)
3+
3%
737,20 kr
5+
5%
722,00 kr
10+
7%
706,80 kr
På lager
FRI FRAKTca. fredag 29. mai
Garantert laveste pris
Royal Catering logo
Viktige funksjoner
  • Vår bestselger! Et favoritt-kjøp blant våre kunder.
  • De vertikale stengene har stor diameter, noe som gir ekstra stabilitet. Det finnes ikke noe mer stabilt stativ på markedet!
  • 5 store hyller med en vektkapasitet på 30 kg per hylle
  • Monteres på minutter uten verktøy
  • Åpent design – gir enkel tilgang til produkter fra alle sider
Leveringsdetaljer
Reservedeler
Premiegaranti
Bruksanvisning

Yarinfor 6 måneder siden

Metallhylle - 35 x 55 x 150 cm

Jeg er fornøyd – hyllen har justerbare føtter, god stabilitet, var enkel å montere, og viktigst av alt, jeg setter pris på hvordan den var perfekt pakket slik at den ikke ville bli skadet.

Tekniske detaljer

Oppbevaringshylle – metall – 35 x 55 x 150 cm – gråFrittstående hylle av metall - 55 x 45 x 149.5 cm - 150 kg - sortOppbevaringshylle av rustfritt stål - 60 x 60 x 180 cm (LxBxH) cm - Royal Catering - 200 kgOppbevaringshylle - 120 x 45 x 189 cm - 90 kg - 4 hjul - Royal CateringOppbevaringshylle – metall – 35 x 90 x 180 cm – svartOppbevaringshylle – metall – 35 x 90 x 180 cm – sort
(42)
760,00 kr
Oppbevaringshylle – metall – 35 x 55 x 150 cm – grå
Salg
Vises nå
(59)
990,00 kr
Frittstående hylle av metall - 55 x 45 x 149.5 cm - 150 kg - sort
Salg
(17)
2 110,00 kr
Oppbevaringshylle av rustfritt stål - 60 x 60 x 180 cm (LxBxH) cm - Royal Catering - 200 kg
Salg
(12)
1 700,00 kr
Oppbevaringshylle - 120 x 45 x 189 cm - 90 kg - 4 hjul - Royal Catering
(17)
1 140,00 kr
Oppbevaringshylle – metall – 35 x 90 x 180 cm – svart
Salg
(9)
930,00 kr
Oppbevaringshylle – metall – 35 x 90 x 180 cm – sort
Salg
Mål (LxBxH)
35 x 55 x 152 cm
45 x 55 x 150 cm
60 x 60 x 180 cm
45 x 120 x 190 cm
35 x 90 x 181 cm
35 x 90 x 181 cm
Antall hjul
-
-
-
4 Pc
-
-
Antall innlegg
5 Pc
9 Pc
4 Pc
6 Pc
5 Pc
5 Pc
Bæreevne - maks.
150 kg
150 kg
200 kg
90 kg
150 kg
150 kg
Bredde, hylle
550 mm
450 mm
600 mm
448 mm
900 mm
900 mm
Sammenlign flere atributter

Leveringsomfang

  • Oppbevaringshylle – metall – RCMR-1500P19
  • Sideoppheng
  • Monteringsutstyr
  • Bruksanvisning

Produktbeskrivelse

Oppbevaringshylle – metall – 35 x 55 x 150 cm – grå

Trenger du plass til tallerkener, beholdere, kjeler, utstyr, leker, bøker eller mat? Da er en oppbevaringshylle i metall, som RCMR-1800P19, laget spesifikt for profesjonell bruk, den perfekte løsningen for deg. Hylleenheten gir god oppbevaringsplass for forskjellig utstyr, og er nyttig i ethvert hjem eller enhver lagerplass. Dens robusthet, praktiske design og allsidighet gjør den til en ekte vinner. Du kan til og med gjøre denne skrueløse hylleenheten om til to mindre hyller. Stativet kommer også med et avtakbart sideoppheng med fire kroker, som gjør organiseringen enda bedre. Du finner alt du trenger blant Royal Caterings utstyr for mat- og serveringsbransjen.
Hold orden på dine kjøkkenredskaper, apparater, matvarer eller krydder med denne skrueløse hyllen. Fem hyller, som måler 35 x 55 cm hver, gir godt med lagringsplass. Hver og én av de fem hyllene tåler opptil 30 kg, som betyr at hele enheten kan bære opptil 150 kg. Høyden på hyllene kan også justeres for å tilpasses dine behov. Det er også mulig å bare installere tre eller fire hyller. Eller du kan lage to mindre hylleenheter. Takket være det åpne designet, er hyllene enkelt tilgjengelige og tillater deg å nå et hvilket som helst objekt når du trenger det.
Metallhyllen er veldig stabil. Det skrueløse hyllesystemet er like stabilt som tradisjonelle enheter med skruer, mens bærekapasiteten er enda større. Rammen består av fire 150 cm høye stenger. Takket være de justerbare føttene, kan hyllen stå på ujevne flater uten å tippe.
Hyllen er laget av metall og er belagt med langvarig og sterk epoksy. Belegget har beskyttende egenskaper i både tørre og fuktige miljøer. Materialet reagerer ikke med matvarer og er resistent mot korrosjon og avleiringer. Den glatte og lite porøse overflaten er enkel å rengjøre og desinfisere
Skrueløse lagringshyller kan monteres raskt, fra individuell hylleinstallasjon til komplekse rekker med hyller. Festeinnretningene inkludert i leveransen gjør monteringen av de skrueløse hyllene veldig enkel. Hyllen er ekstremt stabil og solid, uten behov for veggfeste.

Om varemerket

Royal Catering logo
Besøk markedssiden for Royal CateringVis alle produkter fra Royal Catering

Vurderinger og anmeldelser

4.7

Basert på 42 anmeldelser

Sorter etter :

for 6 måneder sidenLagt ut på Expondo Czech Republic

Metallhylle - 35 x 55 x 150 cm

Jeg er fornøyd – hyllen har justerbare føtter, god stabilitet, var enkel å montere, og viktigst av alt, jeg setter pris på hvordan den var perfekt pakket slik at den ikke ville bli skadet.

Vis original anmeldelse

for 7 måneder sidenLagt ut på Expondo Sweden

Metallisk grå oppbevaringshylle

Veldig stilig og praktisk. Rommer mye, til tross for den kompakte størrelsen. Står på kjøkkenet bak en dør i et hjørne for dagligvarer og grønnsaker som jeg legger i bøtter. Robuste bøtter får plass på hver hylle. Kan også være synlige, fint design. Veldig fornøyd!

Vis original anmeldelse

i fjorLagt ut på Expondo United Kingdom

Metallgrå oppbevaringsstativ

Vel verdt pengene veldig fornøyd med kvalitet og selskap. Kom raskt og intakt. Enkel å montere og ser flott ut. Vel anbefale.

Vis original anmeldelse

i fjorLagt ut på Expondo Netherlands

Oppbevaringsstativ

Perfekt

Vis original anmeldelse

i fjorLagt ut på Expondo Romania

Bra produkt

Solide produkter, selv om det var noen etterbehandlingsproblemer, ingenting som ikke kan fikses. Leveringen overholdt den opprinnelige fristen og ble utført uten problemer.

Vis original anmeldelse

i fjorLagt ut på Expondo Romania

Raft metalic 35 x 56 x 150 gri - merke Royal catering

Jeg hadde en ubrukt plass, mellom et massivt bibliotek og veggen, og jeg kunne ikke finne løsningen for å bruke det effektivt! Jeg fant Royal Catering-tilbudet hos din bedrift D.voastra og jeg var glad for at det er den perfekte løsningen for det vi lette etter! Bredde, tykkelse og høyde, ideell, som bekreftet søkene mine og jeg bestilte det raskt! Og produktet svarte til forventningene mine! Takk EXPONDO.RO!

Vis original anmeldelse

i fjorLagt ut på Expondo Spain

5 stjerner

Spektakulært. Raskt og uten problemer. Produktet kom godt pakket og beskyttet og forsendelsen var rask og effektiv.

Vis original anmeldelse

i fjorLagt ut på Expondo Poland

Flott bokhylle

En god og stabil hylle, veldig enkel å montere, også inne i en garderobe. De oppgitte størrelsene er noen få mm overdrevne. Hver hylle kan monteres i valgfri høyde. Fargen er matt grå (ikke krom).

Vis original anmeldelse

i fjorLagt ut på Expondo United Kingdom

Veldig nyttig stykke.

Stativet er ekstremt praktisk og rimelig. Den er solid og veldig enkel å montere. Det bidro til å bedre organisere oppbevaringsområdet på kjøkkenet. Veldig fornøyd med kjøpet.

Vis original anmeldelse

i fjorLagt ut på Expondo France

Utmerket!

Veldig fornøyd! Upåklagelig kvalitet, rask levering, alt perfekt, en flott opplevelse! Mange takk! Wielkie DZIĘKUJEMY!

Vis original anmeldelse

Ofte stilte spørsmål

Hva er best, krombelegg eller epoksybelegg?

Denne hyllen er belagt med epoksy, som er et belegg med lang holdbarhet, spesielt motstandsdyktig i både fuktige og tørre omgivelser. Forkrommede overflater er kun egnet for tørre omgivelser.

ANBEFALT AV EKSPERER
18 års erfaring
innen profesjonelt utstyr
3 MILLIONER...
glade og tilfredse kunder