Expondo Logo
Markedsutstyr
Utstyr til gatekjøkken
Kjøkkenmøbler
Kjøkkenredskaper
Varmholding av mat
Kjøl og frys
Barutstyr
Slakteutstyr og jaktutstyr
Oppvaskutstyr

Artikkelnummer: EX10011077

|

Modell: RCST-25E4

Induksjon-gryte 25 L - Ø 32 cm - Royal Catering

830,00 kr
664,00 kr eks. mva (25%)

Volumrabatt

Ant.
Rabatt
pr. stk. (inkl. mva)
3+
3%
805,10 kr
5+
6%
780,20 kr
10+
8%
763,60 kr
På lager
FRI FRAKT ca. torsdag 11. juni
Garantert laveste pris
Royal Catering logo
Viktige funksjoner
  • Allsidig – egnet for induksjon, keramikk, gass, elektrisk og halogen koketopper
  • Høykvalitets rustfritt stål – maksimal holdbarhet og hygiene
  • Stor kapasitet på 25 l for 23,5 l tilberedt mat
  • Kostnads- og tidseffektiv på grunn av jevn varmefordeling over 3-lags sokkelen
Leveringsdetaljer
Reservedeler
Premiegaranti
Bruksanvisning

Marc for 26 døgn siden

God og rimelig potte

God kvalitet, veldig god potte.

Tekniske detaljer

Induksjon-gryte 25 L - Ø 32 cm - Royal Catering Induksjon-gryte 48 L- Ø 40 cm - Royal Catering Induksjon-gryte - Ø 45 cm - Royal Catering Induksjon-gryte 70 L - Ø 45 cm - Royal Catering Induksjon-gryte 98 L - Ø 50 cm - Royal Catering Induksjon-gryte 31 L - Ø 40 cm - Royal Catering
(23)
830,00 kr
Induksjon-gryte 25 L - Ø 32 cm - Royal Catering
Vises nå
(44)
1 200,00 kr
Induksjon-gryte 48 L- Ø 40 cm - Royal Catering
Salg
(42)
1 430,00 kr
Induksjon-gryte - Ø 45 cm - Royal Catering
(27)
1 430,00 kr
Induksjon-gryte 70 L - Ø 45 cm - Royal Catering
Salg
(32)
1 620,00 kr
Induksjon-gryte 98 L - Ø 50 cm - Royal Catering
Salg
(22)
1 090,00 kr
Induksjon-gryte 31 L - Ø 40 cm - Royal Catering
Salg
Mål (LxBxH)
31 x 42 x 35 cm
50 x 43 x 44.5 cm
48 x 56 x 31.5 cm
56 x 48 x 50 cm
60 x 53 x 55 cm
43 x 49 x 28 cm
Bunntykkelse
4 mm
5.2 mm
5.5 mm
5.2 mm
5.2 mm
4 mm
Diameter
32 cm
40 cm
45 cm
45 cm
50 cm
40 cm
Farge
Sølv
Sølv
Sølv
Sølv
Sølv
Sølv
Fraktvekt
4.7 kg
8 kg
9.8 kg
10 kg
12.95 kg
6.7 kg
Sammenlign flere atributter

Leveringsomfang

  • Kasserolle induksjon RCST-25E3
  • Lokk
  • Bruksanvisning

Produktbeskrivelse

Induksjonskasserolle med 23,5 liter brukbart volum

RCST-25E3 induksjonspanne fra Royal Catering med en kapasitet på 25 l og termisk isolasjon er et kjøkkenredskap av høy kvalitet. Enten det er på storkjøkken eller for mobil bruk på utendørsarrangementer, gir denne kjelen mulighet for enkel tilberedning av måltider i store mengder. Det medfølgende lokket holder maten varm og frisk. Induksjonskokegryten passer for elektriske og gasskomfyrer samt keramiske kokeplater, halogenplater og induksjonstopper. Enten for profesjonell bruk i restauranter, barer, kantiner eller for hjemmekokken, tilbyr Royal Catering førsteklasses kokekar for alle dine gastronomiske behov.
Induksjonsgryten absorberer varmen optimalt på grunn av tre-lags kapselbunnen. De to ytre lagene i rustfritt stål omgir det sentrale aluminiumslaget, som sikrer effektiv varmefordeling og holder maten varm lenger uten behov for ekstra energi. Steketiden blir dermed forkortet med opptil 20 %, mens energiforbruket reduseres med opptil 30 %, som begge gir store besparelser på sikt.
Gryten og lokket er laget av ekstremt slitesterkt rustfritt stål som er designet spesielt for profesjonell bruk. Utmerket utførelse, høy holdbarhet og elegant design gjør dem uunnværlige for profesjonell bruk. Siden den er luktbestandig og eksepsjonelt hygienisk, lar stålpannen deg lage sunne måltider i alle betydninger av ordet.
Materialet er enkelt å rengjøre og tåler til og med oppvaskmaskin. Å vaske potten er en lek, selv med kraftig tilsmussing. Den enkle oppryddingen er en reell fordel, spesielt i profesjonelle kjøkken. Hellekanten rundt hele garanterer at overføring av sauser og supper er både enkelt og dryppfritt.
Den allround hellekanten sørger for en enkel og dryppfri helle.

Om varemerket

Royal Catering logo
Besøk markedssiden for Royal Catering Vis alle produkter fra Royal Catering

Vurderinger og anmeldelser

4.4

Basert på 23 anmeldelser

Sorter etter :

for 26 døgn siden Lagt ut på Expondo Finland

God og rimelig potte

God kvalitet, veldig god potte.

Vis original anmeldelse

for 4 måneder siden Lagt ut på Expondo Netherlands

Gryte

fabrikker

Vis original anmeldelse

for 4 måneder siden Lagt ut på Expondo Belgium

veldig fornøyd kunde

Ingen kommentar.

Vis original anmeldelse

for 6 måneder siden Lagt ut på Expondo Switzerland

stor kokegryte

Den store kokegryten beviste sin verdi til fulle – den rommet lett 20 liter Bündner byggsuppe.

Vis original anmeldelse

for 7 måneder siden Lagt ut på Expondo Portugal

Utmerket panne, jeg anbefaler den.

Vis original anmeldelse

i fjor Lagt ut på Expondo Sweden

Ingen kommentar.

Vis original anmeldelse

i fjor Lagt ut på Expondo France

Ingen kommentar.

Vis original anmeldelse

i fjor Lagt ut på Expondo France

Bra produkt

Veldig fornøyd med kjøpet mitt, jeg anbefaler på det sterkeste for store mengder matlaging

Vis original anmeldelse

i fjor Lagt ut på Expondo Finland

Ingen kommentar.

Vis original anmeldelse

i fjor Lagt ut på Expondo Portugal

jeg elsket

Jeg kjøpte 2 bord i rustfritt stål og jeg elsket dem, og jeg anbefaler dem 5 stjerner

Vis original anmeldelse

Ofte stilte spørsmål

Kan jeg også bruke denne pannen med en elektrisk eller gasskomfyr?

Gryten passer til alle typer komfyrer og ovner. Du kan bruke gryten på elektriske og gasskomfyrer, samt på keramiske kokeplater, halogen kokesoner og induksjonstopper.

Jeg har hørt at det å lage mat på gasskomfyr med induksjonsgryter i rustfritt stål er en dårlig idé, da det tar mye tid og energi å varme opp kjelen. Er det sant?

Nei, for våre induksjonsgryter har en trelags sandwichbunn. Det er et aluminiumslag mellom de to ytre rustfrie stållagene, som muliggjør effektiv varmefordeling i hele kjelen. Matlagingen går derfor veldig raskt. Dette holder også innholdet i pannen varmt lenger.

Jeg har hørt at det er problematisk å bruke induksjonsgryter på gassplater da det vil ta mye tid og kraft å varme opp kjelen. Er dette sant?

Nei, våre induksjonsgryter har 3-lags sandwichbunn. Det er ett aluminiumslag mellom to lag rustfritt stål for en mer effektiv varmefordeling. Denne konstruksjonen fremskynder kokeprosessen. Innholdet i gryten holder seg varmt i lengre tid.

DET FØRSTE VALGET FOR PROFESJONELLE
Pålitelig ekspertise
SIDEN 2007
Betjener millioner av kunder
I HELE EUROPA