Expondo Logo
Markedsutstyr
Utstyr til gatekjøkken
Kjøkkenmøbler
Kjøkkenredskaper
Varmholding av mat
Kjøl og frys
Barutstyr
Slakteutstyr og jaktutstyr
Oppvaskutstyr

Artikkelnummer: EX10013121

|

Modell: RCBT-02

Cocktailbar - med isbeholder, 4 GN 1/9 beholdere, glassskyllemiddel og flaskeholder - Royal Catering

Salg
14 730,00 kr 15 500,00 kr
Tidsbegrenset tilbud 11 784,00 kr eks. mva (25%)

Volumrabatt

Ant.
Rabatt
pr. stk. (inkl. mva)
3+
3%
14 288,10 kr
5+
6%
13 846,20 kr
10+
8%
13 551,60 kr
Royal Catering logo
Viktige funksjoner
  • Alt-i-ett – alt du trenger som bartender på ett sted
  • Praktisk – integrert isrom, glassskyllemiddel, 4 GN 1/9 ingrediensbeholdere og vask med vannkran for optimal arbeidsflyt.
  • Rengjør – lettstelte, glatte overflater og en bakside
  • Organisert – holderen montert under benkeplaten gir plass til flere flasker
  • Stable – the 8 height-adjustable feet adapt to any surface
Leveringsdetaljer
Reservedeler
Premiegaranti
Bruksanvisning

Ragnhild Wilberg i fjor

Daglig leder

Utmerket utstyr for en cocktail bar. God kvalitet og veldig ryddig kjøp Anbefales

Tekniske detaljer

Diameter, inngang
20.5 mm
Materiale
PVC
PP
Rustfritt stål (304)
Farge
Sølv
Luft/vann slangetilkobling
1/2
Mål (LxBxH)
152 x 80 x 110 cm
Vekt
54 kg
Leveringsdimensjoner (LxBxH)
153 x 57 x 97 cm
Fraktvekt
71.5 kg

Leveringsomfang

  • CocktailbarRCBT-02
  • Vannkran
  • Avløpskoblinger
  • 8 høydejusterbare føtter
  • 4 GN 1/9 beholdere
  • Skyllemiddel i glass

Produktbeskrivelse

En rask drink på cocktailstasjonen!

Vil du som bartender ikke ha alle tingene for hånden? Bland drinkene dine med letthet på Royal Catering sin cocktailstasjon. Den er godt koordinert for å levere alle komponentene som knust is, brennevin, limeskiver eller cocktailglass rett foran deg. Få mest mulig ut av plassen bak disken din og unn gjestene dine kjølige cocktailer på sekunder.

Cocktailstasjonen for en perfekt arbeidsflyt

Is er kjernen i hver cocktail, så isbrettet på cocktailbenken er rett i midten. Del den isolerte isbeholderen med en skillevegg for knust is eller isbiter og gi gjestene en rekke cocktailvarianter. Brennevinet kan oppbevares på en hylle rett foran baren, bare ta dem med et håndledd. For å lagre ingredienser finner du 4 hakk på benkeplaten, som du kan fylle med matchende GN 1/9 beholdere. For elektriske apparater som blender eller isknuser finner du et lavere oppbevaringsrom i flaskeholderen med et hull som du kan føre strømkablene gjennom. Det er en kompakt oppbevaringsplass for å plassere cocktailshakeren eller glassene mens du blander på siden.

Er glassene fra de tre sidehyllene skitne? Ikke noe problem: du finner vasken til venstre for isrommet med roterende blandebatteri for varmt og kaldt vann. Vanntilkoblingen har en diameter på ½" og det er en plasttilkobling for avløpet. Eller bruk den praktiske glassoppvaskmaskinen rett foran vasken.

Cocktaildisken er laget av matsikkert rustfritt stål. De glatte overflatene er enkle å rengjøre, selv om de er klissete med alkohol eller sirup. Dette betyr at baren din alltid vil etterlate et hyggelig, hygienisk inntrykk som kundene dine kan stole på. For å beskytte omgivelsene mot sprut, har disken en bakkant. Og 8 justerbare føtter sikrer et stødig ståsted. Enten det er for et dansegulv eller en hjørnebar, vil personalet ditt elske cocktailstasjonen og gjestene dine vil elske drinkene deres!

Om varemerket

Royal Catering logo
Besøk markedssiden for Royal Catering Vis alle produkter fra Royal Catering

Vurderinger og anmeldelser

4.3

Basert på 3 anmeldelser

Sorter etter :

i fjor Lagt ut på Expondo Norway

Daglig leder

Utmerket utstyr for en cocktail bar. God kvalitet og veldig ryddig kjøp Anbefales

i fjor Lagt ut på Expondo France

Utmerket produkt

Finishen er veldig bra, vinklene er ikke skarpe og til og med føttene er solide!

Vis original anmeldelse

for 2 år siden Lagt ut på Expondo Germany

Cocktail-stasjon

Jeg har lett etter en cocktailstasjon ganske lenge, dessverre er det relativt vanskelig å finne en god og rimelig cocktailstasjon. Dette er veldig enkelt å behandle og hadde jeg ikke trengt det for direkte bruk i restauranten, hadde jeg kanskje beholdt det. Imidlertid er den faktisk veldig enkel og er etter min mening mer beregnet på et cateringfirma, da den også er veldig lett, liten og derfor lett å transportere.

Vis original anmeldelse
DET FØRSTE VALGET FOR PROFESJONELLE
Pålitelig ekspertise
SIDEN 2007
Betjener millioner av kunder
I HELE EUROPA