B-varer Softismaskin - 1640 W - 23 l/t - 3 smaker - Royal Catering
1/7
Salg
Sekunder
Våre B-varer er som regel returvarer fra kunder eller tidligere utstillingsvarer. Produktene kan ha kosmetiske feil, men er teknisk sett feilfrie. Som vanlig gir vi normal returrett og garanti.
Som en valgfri premiumtjeneste tilbyr vi en alt-i-ett-beskyttelsespakke for ditt nye produkt - som dekker alt fra levering til langvarig bruk. Du får førsteklasses support, prioritert håndtering av henvendelser, utvidet garantidekning og en lengre returperiode.
Bruksanvisningen finnes på flere språk. Hvis ditt språk mangler, vennligst be om det gjennom kontaktskjema.
Tekniske detaljer
Produktbeskrivelse
Om varemerket
Vurderinger og anmeldelser
Ofte stilte spørsmål
Tekniske detaljer
Kompressorer
Cubigel / Sikelan
Hjul
Nei
Gummiføtter
Ja
Kapasitet
15.6 l
Antall smaksvariasjoner
3
Tankkapasitet
6 l
Støynivå
65 dB
Antall beholdere
2 Pc
Produksjonsevne
23 l/h
Materiale
Rustfritt stål
Farge
Sølv
Ytelse [W]
1640
Display
LED
Spenning [V]
230
Mål, beholder [cm]
30 x 15 x 15
Temperaturområde [°C]
-40 ~ -10
Kjølemiddel
R290
R600A
Mål (LxBxH)
54.5 x 68 x 97.5 cm
Vekt
111 kg
Leveringsdimensjoner (LxBxH)
84 x 68 x 118 cm
Fraktvekt
143 kg
Leveringsomfang
Softismaskin RCSI-18
Bruksanvisning
Produktbeskrivelse
Avkjøling på varme sommerdager med en profesjonell softismaskin
Profesjonell ismaskin i sommerlandet. Med denne profesjonelle softismaskinen fra Royal Catering kan du produsere 23 l softis, yoghurtis eller sorbet i løpet av en time. Det høye totalvolumet på 15,6 l og den enkle betjeningen gjør denne iskremmaskinen optimal for iskremkiosker, isbarer, kafeer og arrangementer med mange mennesker. Maskinen krever 15 minutters avkjølingstid før du kan ta ut de første 6 porsjonene med iskrem. Etter det tar avkjølingsprosessen bare 3 minutter.
Deilig softis på varme sommerdager
Ser du etter en profesjonell iskremmaskin som du raskt kan tilberede iskrem med? Kjøp da softismaskin RCSI-18 med 1500 W som kan gjøre isen klar for gjestene på bare noen få minutter. Softismaskinen har innebygget konsistenskontroll for å sikre at isen får den rette, kremete konsistensen, både når det kommer til softis, yoghurtis og sorbet. Softismaskinen er utstyrt med et digitalt, brukervennlig kontrollpanel hvor du kan regulere temperatur og konsistens. Den medfølgende bruksanvisningen viser hvordan du stiller inn maskinen.
Med denne softismaskinen fra Royal Catering kan du servere 2 forskjellige typer iskrem, eller blande dem slik at du får en tredje smak.
Lokket beskytter ismassen mot støv og urenheter og bidrar til å holde temperaturen konstant. Skapet til ismaskinen er laget av rustfritt stål. Materialet er ikke bare robust, men også ideelt for mat. Fire sklisikre gummiføtter sørger for at enheten er stabil.
Kunder som så på dette produktet var også interessert i