Expondo Logo
B-varer Kjøkkenutstyr
B-varer Verksted og verktøy
B-varer Hjem og hage
B-varer Landbruk
B-varer Måleinstrumenter
B-varer Kontorinnredning
B-varer Hotell
B-varer Rengjøring
B-varer Skjønnhet
B-varer Velvære
B-varer Fritid/Sport og helse

Artikkelnummer: EX20011493

|

Modell: RCWP-1500S

B-varer Fruktkvern - 1,500 W - 2,800 o/min - med trakt -Wiesenfield

Salg
Sekunder
Våre B-varer er som regel returvarer fra kunder eller tidligere utstillingsvarer. Produktene kan ha kosmetiske feil, men er teknisk sett feilfrie. Som vanlig gir vi normal returrett og garanti.
4 192,00 kr 5 240,00 kr
Tidsbegrenset tilbud
3 353,60 kr eks. mva (25%)
De siste stykkene! Gjenstander igjen: 1
FRI FRAKT ca. onsdag 1. juli
Garantert laveste pris
Wiesenfield logo
Viktige funksjoner
  • Effektiv - svært effektiv med 2800 o/min og en maksimal produksjon på 800 kg/t
  • Kraftig - har en kraftig 1500 W motor og kan hakke steinfrukt lett
  • Holdbar - den utskiftbare skjæreskiven i rustfritt stål og aluminiumshuset sikrer utallige bruksområder
  • Brukervennlig - den ekstra store beholderen lar deg raskt og enkelt fylle store mengder frukt
  • Sikker - gummiføttene sikrer forbedret stabilitet og færre vibrasjoner, en integrert sikkerhetsbryter sikrer ekstra beskyttelse
Leveringsdetaljer
Reservedeler
Premiegaranti
Bruksanvisning

Tekniske detaljer

Gummiføtter
Ja
Diameter, rivjern
180 mm
Farge
Sølv
Ytelse [W]
1500
Spenning [V]
230
Hastighet [o/min]
2800
Høyde på beholder [mm]
-
Diameter på beholderen [mm]
-
Mål (LxBxH)
45 x 42 x 128 cm
Vekt
23.2 kg
Leveringsdimensjoner (LxBxH)
46 x 46 x 97 cm
Fraktvekt
26.8 kg

Leveringsomfang

  • Fruktkvern RCWP-1500S
  • Instruksjonsmanual

Produktbeskrivelse

Kraftig fruktkvern som kverner opp til 800 kilo frukt på en time

Kvern store mengder frukt og forbered dem til juice uten anstrengelse med den elektriske fruktkvernen RCWP-1500S fraWiesenfield. Du finner et utvalg fruktpresser for å produsere dine egne fruktjuicer i kategorien "Kommersielt kjøkkenutstyr" i vår butikk.

Eplekvernen av høy kvalitet imponerer med mer enn bare de tekniske detaljene

Fruktkverna har en kraftig 1,500 watts motor med 2,800 o/min. Med denne ytelsen er det mulig å kverne opptil 800 kilo frukt på en time. Med denne enheten trenger du ikke å fjerne frøene fra frukttypene - men steinfrukter (fersken, kirsebær, aprikoser, plommer, mirabeller, etc.) bør det taes ut stener av før man prosesserer frukten.
Fruktkvernen er også svært holdbar takket være materialer av høy kvalitet. Det lette aluminiumshuset står stabilt og gir fra seg minimale vibrasjoner på grunn av de sklisikre gummiføttene. Skjæreplaten er laget av rustfritt stål som gjør at den er motstandsdyktig mot rust og svært hygienisk takket være den minimalt porøse overflaten. Selve skjærebladet kan enkelt fjernes og byttes ut om nødvendig. Den elektriske fruktkvernen er designet med et spesielt fokus på sikkerhet: Den har en integrert sikkerhetsbryter og maksimal avstand mellom beholderen og skjæreplaten.

Om varemerket

Wiesenfield logo
Innovative løsninger som støtter bærekraftig, effektiv og pålitelig husdyr- og planteforvaltning.
Vis alle produkter fra Wiesenfield

Vurderinger og anmeldelser

Sorter etter :

Ofte stilte spørsmål

Må jeg fjerne frø eller steiner før jeg prosesserer frukt?

Nei, med denne fruktknuseren kan du til og med bearbeide frukt med kjernene deres intakte; steinfrukter som fersken, kirsebær, nektariner, aprikoser, plommer, mirabeller og lignende frukt bør imidlertid fjernes sten på forhånd.

DET FØRSTE VALGET FOR PROFESJONELLE
Pålitelig ekspertise
SIDEN 2007
Betjener millioner av kunder
I HELE EUROPA