9% avslag
(5) Anmeldelser

Kalkfilter - 1-5 personer - 6,5 L - 1.4 - 2.8 m³/h

kr 4 899,00 kr 5 399,00
Prisen inkluderer merverdiavgift

Gjenstand: EX10250400

|

Modell: UNI_WATERSOFTENER_750

Populært produkt
personer som nylig har sett på dette produktet
Prisen inkluderer merverdiavgift

Klar til å sende!

Leveringstid ca. 7-10 dager

100 % sikker betaling

* Betalingsmåter kan variere fra land til land

  • Brukervennlig - ingen komplekse konfigurasjoner takket være den automatiske ASD2-ventilen
  • Langvarig - den automatiske regenereringsmodusen gir en lang leveid med et minimum av vedlikehold
  • Tilpasset passform - med et volum på 6,5 L, er dette bløtgjøringssystemet ideelt for husholdninger og bedrifter med 1 til 5 personer
  • Effektiv - vannstrøm på opptil 2,8 m³/t
  • Kraftig - kalkfilteret har et arbeidstrykk på 0,15 til 0,5 MPa eller 1,5 til 5,0 bar
  • Sikker - ubrukelig vann ledes ut i kloakksystemet via passende tilkobling

PRODUKTBESKRIVELSE

TEKNISKE DETALJER

OFTE STILTE SPØRSMÅL

Vurderinger og anmeldelser


4.4

Basert på 5 anmeldelser

last year expondo-kunde

installasjon

Vi kjøpte denne enheten, men brukermanualen er dessverre uforståelig og den nedlastbare manualen er den samme som den vi mottok med maskinen. Har du en annen løsning for å få det til å fungere?

Svar fra

Merci de nous le faire savoir.

Nous voulons toujours aider et améliorer, mais pour le faire, nous avons besoin de votre soutien pour éviter que cela ne se reproduise à l'avenir.

Ensemble, nous y parviendrons.

Vis original anmeldelse

3 years ago expondo-kunde

Installasjon

Merk at tilkoblingsslanger er i 1 tommer og krever tilpasning for installasjon i Storbritannia. Manualen forklarer ikke programendringen fra 30 dager til kapasitet og manualen angir hardhet i mg/l men ikke i programmet.

Vis original anmeldelse

last year expondo-kunde

Expondo en salt fyr

Hei har plugg inn expondo mykning det er enkelt å montere fleksibel design

Svar fra

Tack för de positiva och uppmuntrande orden.

 

Vi ser fram emot att hjälpa dig i framtiden.

 

Ha en bra dag!

Vis original anmeldelse

5 months ago expondo-kunde

Ta i bruk enheten

Vannmykneren gjør et akseptabelt inntrykk. Imidlertid er bruksanvisningen og teknisk støtte ubrukelig for å bruke enheten riktig. Synd!

Svar fra

Danke für Ihr Feedback. 

Wir wollen Ihnen helfen und immer besser werden. Doch um das Problem in Zukunft zu vermeiden, brauchen wir Ihre Unterstützung. 

Gemeinsam schaffen wir das.  

Vis original anmeldelse

7 months ago expondo-kunde

Flott produkt, utilstrekkelige instruksjoner

Produktet fungerer veldig bra og kalken er borte, men instruksjonene er skrevet av en utviklingshemmet ape med en infisert kule i hjernen. For å sette enheten i drift for første gang må du bruke intuisjon fordi det var for komplisert å skrive "Trykk på denne knappen og vent til de 4 vaske- og fyllingsfasene er ferdige". Til og med å skrive hvor mange kg salt som skulle i tanken var tydeligvis informasjon som skulle holdes hemmelig. Synd at hvis du legger for mye, så kommer vannet ut av tanken og oversvømmer huset ditt til tross for "overløpsrøret". Hvis det ikke var for de svært omtrentlige instruksjonene ville jeg gitt 5 stjerner, men du kan ikke avvise alt med uttrykket "enheten må installeres av kvalifisert personell". Vi snakker ikke om en atomfusjonsreaktor og en rørlegger er ikke en sjaman med okkulte hemmeligheter. Å skrive 2 linjer med instruksjoner på en forståelig og fullstendig måte drepte ingen.

Svar fra

Grazie per la sua opinione.

Vogliamo aiutarla e vogliamo continuare a migliorare, ma per evitare il problema in futuro, abbiamo bisogno del suo supporto.

Insieme ce la faremo.

Vis original anmeldelse
Med tillit fra eksperter over hele verden
mer enn 16 års erfaring
innen netthandel
4.4
stjerner på Trustpilot
3 MILLIONER
kunder har kjøpt våre produkter