Expondo Logo
Vekter
Laboratoriemaskiner
Måleteknikk
Strømforsyninger
Laboratorieutstyr

Artikkelnummer: EX10031244

|

Modell: SBS-LAB-117

Flerkanalspipette - for 12 spisser -0,5 - 10 µl

Salg
460,00 kr 463,00 kr
Tidsbegrenset tilbud
368,00 kr eks. mva (25%)

Volumrabatt

Ant.
Rabatt
pr. stk. (inkl. mva)
3+
2%
450,80 kr
5+
3%
446,20 kr
10+
5%
437,00 kr
De siste stykkene! Gjenstander igjen: 1
FRI FRAKT ca. tirsdag 28. juli
Garantert laveste pris
Steinberg Systems logo
Viktige funksjoner
  • Nøyaktig – med maksimalt avvik fra2.50% 0.125%
  • Brukervennlig – pipettehodet kan roteres 360° for komfortabelt arbeid
  • Effektiv – for å holde 12 tips og overføre flere prøver samtidig
  • Justerbar – doseringsmengde kan velges fritt fra0,5 - 10 µl
  • Ergonomisk – pipetten er lett og ligger godt i hånden
Leveringsdetaljer
Reservedeler
Premiegaranti
Bruksanvisning

Tekniske detaljer

Flerkanalspipette - for 12 spisser -0,5 - 10 µl Enkanalspipette – 2000 - 10 000 μl / 2 - 10 ml – autoklaverbar
(0)
460,00 kr
Flerkanalspipette - for 12 spisser -0,5 - 10 µl
Salg
Vises nå
(2)
860,00 kr
Enkanalspipette – 2000 - 10 000 μl / 2 - 10 ml – autoklaverbar
Salg
Mål (LxBxH)
15 x 12 x 3 cm
6 x 4 x 38 cm
Eksamen [μl]
0.1
100
Farge
Lysegrå
Lysegrå
Fraktvekt
0.3 kg
0.25 kg
Kapasitet [ml]
0.0005 - 0.01
2 - 10
Sammenlign flere atributter

Produktbeskrivelse

Pipettering gjort enkelt med flerkanalspipetten for 12 spisser

Denne flerkanalspipetten fraSteinberg Systems gjør laboratoriearbeidet ditt raskere og mer ergonomisk. I stedet for utallige tommelbevegelser som med en enkanals pipette, overfører du med denne enheten hele 12 prøver ved å trykke på en knapp. Den lette og brukervennlige pipetten er ideell for overføring av væsker i laboratorier, skoler eller til og med hjemme.

12-kanals pipette fra Steinberg Systems for tretthetsfritt laboratoriearbeid

12-kanals pipetten er utstyrt med en presisjonsfjær slik at du trykker ned knappen med liten kraft for å ta opp og dispensere volum. Knappen går like jevnt tilbake til sin opprinnelige posisjon. Dette gjør at du kan jobbe tretthetsfritt i lang tid. Betjening er mulig med én hånd. Du styrer ønsket doseringsmengde ved å vri på stempelet. Det robuste håndtaket har et tydelig, 3-sifret volumdisplay.

Pipettehodet kan roteres 360° for å gjøre det lettere å ta prøver. Du kaster ut de brukte spissene raskt og enkelt med denne 12-kanals pipetten og forbereder dermed enheten for neste bruk.

Å plukke opp spissene er like enkelt som med en enkanalspipette: Plasser flerkanalspipetten rett på spissene. Ta nå opp spissene med forsiktig, jevnt trykk til du kjenner mottrykk. Med tipsene på, sett pipetten vertikalt inn i væsken. Når du overfører prøvene, vipp pipetten litt og la spissene berøre karveggene slik at væsken renner av på en kontrollert måte.

12-kanals pipetten er laget av plast. Materialet er robust og spesielt lett - ideelt for presist arbeid i laboratoriet, apoteket og medisinsk miljø.

Om varemerket

Steinberg Systems logo
Elektroniske vekter og måleinstrumenter som leverer presisjon for laboratorier, kjøkken og industrielle miljøer.
Vis alle produkter fra Steinberg Systems

Vurderinger og anmeldelser

Sorter etter :
DET FØRSTE VALGET FOR PROFESJONELLE
Pålitelig ekspertise
SIDEN 2007
Betjener millioner av kunder
I HELE EUROPA